ÖVRIGT / Diverse / Tazza 7843456
nr 784 3456
Tazza
Sent 1800-tal, 48, höjd: 32
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 17:03:10
300 kr
500 kr
450 kr
600 kr
1.200 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr